Co dělá takový malé zvíře show, vlastně znamená?

 

 Kontroly pro malé hlodavce a související kožešiny? To je? Ano, samozřejmě, většina chovatelé a chovatelé přicházejí do těchto přehlídek pro let, ale i pro nováčky, budeme opět říct. Několik fanoušků nechat svá zvířata pravidelně na výstavách schválených speciálně vyškolení a kvalifikovaní soudci.

 Na výstavách a zkouškách vidíme následující typy:

-  Pet krysy

-  Pískomilové

-  Křečci

-  Myš

 V malých hlodavců je hranice mezi starým a mladé:

pet potkanů: mladí t / m 5 měsíců
pískomilové: mladá t / m 5 měsíců
Křčci: mladí t / m 16 týdnů
Myši: mladí t / m 10 týdnů.

Morčata na kontroly klasifikovaných ve věkové skupině:
A: 9 měsíců nebo starší
B: 6 - 9 měsíců
C: 3 až 6 měsíců

Náplast s číslem návěští musí být vložen na levé ucho

 

Jaký je účel testu?

Účelem kontroly pro chovatele je především vzít na vědomí pokrok, on / ona dělá plemeno.Cílem pro sportovní chovatele je ideální palmerworm nebo Chov kožešinových zvířat ve všech bodech splňuje standard pro takového živočicha je zaznamenán na papíře.Chovatel se učí provádí kontrolou, zda dochází k pokroku v kvalitě, nebo někdy chov dojde k chybám, kde on sám může neupozorňuje byla v uplynulém období, atd. Takový standardní popis, kde hlodavce nebo srst musí splňovat je jeden v Guineji a malý hlodavec normy.
  To je přesně popsat podmínky a kožešiny palmerworm musí splňovat, aby se skóre dobře na zkoušce,

Co se zkouší?

Každé zvíře, je bez ohledu na typ, struktura vlasů nebo barvu posuzovány na
   7 složky testu:
1. Druh, konstrukce a ocas
2. Hlava, oči a uši
3. Vlasy a chlupy stav
4. Deck a břišní barva
5. Podle barvy paluby a břišní barvy
6. Tikají a ocas barvy
7. Tělo stavu a péče

 

 Pro každou složku je uveden rychlost:

  - 98 tun / m 100 bodů pro U = výborný,
  - 95 tun / m 97   bodů na F = Fine
  - 92 tun / m 94   bodů pro VG = velmi dobrý

  - 89 tun / m 91   bodů = G pro dobré

  - 86 tun / m 88   bodů je V = dostatečná pro

- = O pro nedostatečné.

 Celkové hodnocení, se nazývá predikát. a také provozuje v U (vynikající) až D (špatná). Tento verdikt je také bod celkem určeného predikátu.

Po kontrole, kontrolní zprávy ke klecím a umístěny, majitelé a zúčastněné strany příležitost otestovat zprávy zobrazit, a klást otázky k soudci.

 Doprava na inspekci:

  Většina nadšenci dělat jejich hlodavec kožešinu nebo první do přepravního kontejneru, pak palmerworm nebo srst po příjezdu na show, na do pořadu nádrže / klece show.

Tato přehlídka nádrž musí mít čistý postelí a mají misku s jídlem a vlhkosti bohaté zeleniny nebo ovoce, tak hlodavec kožešin a dostatek potravy a tekutin může dostat. Ujistěte se, že víko nelze otevřít tak, jak se palmerworm proti ní skočit, jinak to nemůže uniknout.

 

Příjezd na výstavě:

To je obvyklé pro hlodavce přímo ve výstavním koše převodu, a na jejich místě. Kožešinová zvířata, obecně, být přímo ve stávajících výstavních klecí.

 

Vezměte prosím na vědomí, nejprve přejděte na hlodavce a chlupů podél sekretariátu platit a katalogu klece čísel pro příjem, pak jděte podél Vet.Veterinární lékař schvaluje palmerworm a kožešiny. Pokud nezdravé zvířata a zvířata v škůdci jsou nalezeny, jdou do jiné části předváděcí místnosti, a nesmí podílet na show. Pokud je zvíře přispěvatel, který provedl registraci několik zvířat, mohou být tato zvířata také, v případě, že jsou spolu v přepravním kontejneru byly, ne k účasti na výstavě.

Když budete hotovi s veterinářem, můžete palmerworm v showbak a vaší kůží ve výstavním kleci, a číslo na obalu desky nebo závěsné klece. Máte více registrovaných zvířata, ujistěte se, že správné číslo na pravé pořadu nádrže / klece je přilepená. Pak dal show palmerworm zásobník na správném místě u stolu. Všechna zvířata jsou v číselném pořadí.
Zkuste si zobrazit nádrž, na správném místě, jinak můžete požádat o pomoc z dohledu.
Potom dočasně dělat nic.

 

Kontrola sám.

V 10:00 začne test. Od této chvíle, zvířata, až po souhlasu regulátora z nádrže / klece dosaženo.Dárce dělá zobrazit sudy nebo kožešinu tabulky, která se soudce.
Vzhledem k tomu, zvíře se vyšetří a schválena soudcem.Spisovatel, který píše všechno o zkoušce, co soudce řekne palmerworm nebo kožešinu.

Inspekční zprávy jsou po všech hlodavců a kožešinových zvířat jsou kontrolovány na výstavě nebo koše umístěné na výstavních klecí visel. Účastníci jsou tyto vzít domů, aby se tohoto domu krátce po dívat.

 

Vyhlášení vítězů:
Na konci keuringsdag jsou vyhlášeny vítězové. Má váš hlodavec nebo kožešin skóroval dobře, pak možná spadnete do cen.

Takže pěšky zvláště když jsou vyhlášeny vítězové. To je také ocenil důvodů sportovního jako účastníka při každém slavnostním ceremoniálu být přítomen.

Co se dá dělat v průběhu inspekce?
 
Můžete samozřejmě, zbytek hal i jít podívat. Ale můžete se také podívat na soudce, protože pro mnoho nadšenců a chovatelů je velmi poučná. Pouze vy můžete bez diskuse se budou konat s rozhodčím.

Tam jsou také chovatelé, kteří hlodavci nebo kožešinových na prodej. Takže nemusíte nudit.

Novinka na Exoknaag

Po zkoušce:
Po obřadu si můžete nechat své vlastní živočichové znovu vzít domů.
Možná budete mít trochu času zbývá do organizace k pomoci s vyčištění. Mnoho rukou lehkou práci, a tak si každý může jít domů včas.
Pokud jsou použity popisy nebo části odpovídají v jiných spisech, je to založeno čistě náhodná.

Rodent Club Rattonia doufá, že vás na další show opět vítáni.


Pravidelná prohlídka pravidla

Zde je několik pravidel, která zadavateli malých hlodavců a souvisejících kožešinových zvířat musí dodržovat:

• Odeslat do 14 dnů před konáním akce.

• V nepřítomnosti během show, nebo pozdní zrušení bude v plné výši registračního poplatku (odhlásit lze také zaslat
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zvířata musí být dodávány v pravoúhlých, průhledných plastových přepravních obalů. Ty musí být pevně víko, na kterém registrační číslo je. Příhradové Klece, sklo akvária, mini Duna, atd. nejsou povoleny. Následující minimální velikosti se používají: pro zvířata v zájmovém potkanů 30x20 cm, 20x15 cm pískomilové, křečci 20x15 cm, 16x10 cm myší barevných a křečíků 16x10 cm. Tyto klece musí být čisté, a vybaveno odpovídajícími lůžkovinami. Rovněž musí být dostatečná v každé kleci, krmiv a / nebo vody (vlhkost nebo obsahující ovoce / zelenina) jsou přítomny.

Pro kožešinových zvířat jiných dohod. Nicméně by se mělo pít balenou vystavovatel sám být přijato. K dispozici bude spousta zeleniny a papriky jsou přítomny.

• Zvířata musí být přítomna 09:30 (pro zahraniční účastníky mohou získat při konzultaci se sekretariátem výjimka).

• Při kontrole nesmí péct v jiné formě než aandragers být odstraněny nebo otevřeny. Pokud povolení bylo požádáno orgánem dohledu.

  • Při kontrole by neměl vstoupit do diskuse s rozhodčím.

• Uchazeči mohou také prodávat zvířata.

• Nezdravá, viditelně těhotná a laktujících zvířat, bude diskvalifikován.

• Domácí zvířata povolena až po zápase, a po obřadu z klece (zde je pro zahraniční vystavovatele v konzultaci se sekretariátem výjimka).

• Rodent Club Rattonia neodpovídá za případné škody vzniklé.