Jsme opět zde.

Webová stránka byla neaktivní, přejděme zpět do režimu online na zcela novém místě.  Zveme Vás ke shlédnutí nových webových stránek, podívat se, jaké zajímavé efekty do nich naše geniální Juliet začlenila.

 

Jsme opět zde.

Byli jsme pryč? Ano, na všemožných výstavách a akcích, dělat reklamu Rodent Clubu.

 

Nedávno jsme byli například v Aalten, Heeten, Horn a Harderwijk, ukázat kdo jsme a co děláme. To samé jsme dělali také 21. října v Belgickém Gentu, kde se také pořádala výstava drobných zvířat, proto jsme tam také nemohli chybět, a užili jsme si tam spoustu legrace.

 

A neděláme to jen my. Pomáhají nám potkani od Tonii.  Je úžasné,  jak inteligentní a rozkošní potkani připadali spoustě zájemců u prodejního stánku v průběhu celé události. Nejen děti,  ale také dospělí s nadšením sledovali naši promo show s volně puštěnými potkany.

 

S obrovskou radostí čteme v  publikacích, i různých fórech na internetu, osobní reakce lidí a rostoucí poptávku ze sdružení a institucí o naši prezentaci.  Také KLN si toho všiml a má nás na stránce 63 v říjnovém  magazínu drobných  zvířat s obrázkem našeho člena výboru a tiskového tajemníka KLN.

Ve stejném časopise jsme měli také hezkou reportáž  o našem patronovi Joh Qualmovi.

 

Jsme opět zde.

Začneme po posledním měsíci  klidu teď opět znovu? Ne tak docela.  V poslední době chodíme na lov sponzorů a podařilo se nám uzavřít nějaké zajímavé smlouvy se sponzory.

Uspěli jsme a dostali 58 TT klecí, tzv. trojky a čtyřky. Jsme první sdružení drobných hlodavců,  které má nyní také TT klece pro morčata a králíky (také vlámské obry) pro své přehlídky a výstavy. Jako sdružení drobných hlodavců nebudeme klece používat pro nosnice – ačkoli – nechte se překvapit 2. prosince v Houten!

V Houten Vám také představíme prototypy našich RCR1 výstavních klecí pro drobné hlodavce, na jejichž vývoji se podílíme.  Věříme, že taková ukázka drobných hlodavců je hezčí, lépe a více viditelná. Nebude to otázka času, ale peněz.

 

Jsme opět zde

S přípravou našeho nového klubu ALV a výstav   To se stane v roce 2013 na velmi zvláštním místě. K tomu více později,  nechte se překvapit.

 

Jsme opět zde

S výstavou „Joh Qualm Pokal“ 2. prosince v Houten.

 

Tentokrát nejen pro naše drobné hlodavce,  mimo jiné také pro morčata a králíky. Máme pěkné, prostorné místo v expo hale, a sehraný tým, který vše 1. prosince připraví, aby show mohla 2. prosince začít. Přípravy již nějakou dobu probíhají. Na fórech jsou již připravena témata ke spuštění. V průběhu pár dní budou rozesílána osobní pozvání. Od 20. října se můžete připojit. Uzávěrka přihlášek je 19. listopadu. Informace jsou k vyhledání na webových stránkách pod butonem  „registrace“. Přihlašte se prosím včas. Na základě přihlášek začneme vytvářet katalog.  Jak jste se mohli dočíst, dostanete zdarma náramek /vstupenku. Aby se zamezilo riziku ztráty při přepravě poštou, bude stát náš pracovník 2. prosince od 7:00 hodin u bočního vstupu a čekat na Vás s Vaším náramkem.

 

Těšíme se s Vámi na tuto již třetí výstavu „Joh Qualm Pokal“. Již mámě nějaké přísliby zahraniční účasti z asi 5 zemí. Budeme s Vámi nyní očekávat 2. prosinec.